Choď na obsah Choď na menu
 


Denník

6.9. čo je vačšia sračka? ísť so známou na meeting do Oriflame alebo o zopár dní neskôr do kina na film Mesto z kostí??? Jednoznačne nerozhodne.

19.8. Dr.House dosiahol 1000 prečítaní... to je hrozné s vami.. akonáhle zverejníte niečo masového záujmu tak to fičí a ostatok môže ísť aj do riti..

31.7. mindblow day...loving nature...loving wind...

18.6. vôňa teplého letného večera je fakt super..

4.5. Dneska som bola na prijímacích skúškach v Bratislave do Brna... No nesadla som si, náhodou, zrovna do lavica na ktorej bolo vyryté Nightwish...

26.4. to snáď ani nie je pravda toto... vybrala som sa dneska k miestnej rieke, lebo sa mi nechcelo sedieť v triede (čakať na obed) a pozerať sa na to ako mňa aj seba navzájom každý ignoruje, boli tam takí dvaja cca. 40 pri jednej z lavičiek, hovorím si dobre, môžem okašlať, aj tak by som si tam nesadla, a išla som ďalej, tam som si sadla na pník, keď vtom asi za 2 minúty hentí dvaja došli a dali sa so mnou do reči, že čo tam tak sama, či čakám na frajera a tak.. vraj nech si idem k nim sadnúť na lavičku.. hovorím si, no dobre, som zvedavá ako sa to vyvinie.. a že sa to vyvinulo! začali sa ma pýtať na vysokú a ja som im začala kecať.., skonštatovali že mám rada samotu-ona (ou yes),  začala som sa pýtať.. že čo tu robia, či sú manželia (skonštatovali, že už začínam špekulovať a že fakt mám na tú Filozofickú ísť-on..ou yes) .. vraj obaja majú 2 decká, nerozvedení, vraj milenecký pár na obednej prestávke.. jemne sa obchytkávali.. dali sme si pusy na líčka.. Narovinu som sa ich opýtala, prečo ma oslovili a čo hľadajú.. vraj som ich oslovila, svojím neverbálnym prejavom.. wow, som sa potešila že sa niekto pozerá aj na to... nejako sme sa dopracovali k tomu, že vraj či nechcem ísť do trojky? ok, toto ja nehľadám, dovi..a odišla som.. ale, pomerne vyspelí ľudia, až na to že hľadajú sex.. (stále som nechcela tomu veriť že či to myslia vážne.. asi 3krát som to skonštatovala..).. a pomerne dosť riadne úprimný a ešte viacej zvláštny rozhovor..

24.3. čo všetko dokáže spôsobiť nuda: chlapec sa nudil po ceste autobusom, tak zobral do ruky mobil, začal mi písať nejaké blbosti, na ktoré som mu ja, tiež bez práce, začala odpisovať, a tak veľmi rýchlo skončilo naše podivné prieteľstvo..

12.3. slovenčina matura, došla som domov a som tak nenormálne šťastná, ani neviem z čoho..tak jaksi, zo všetkého..hoci neni z čoho..môžte byť šťastný z ničoho? to je asi ozajstné šťastie, byť šťastný z ničoho.. + najlepšia veta (posledná) z môjho slohu "Hlavne, nedovoľte aby vás sociálne siete ovládali a dovoľte, aby vám slúžili." :D Kde sa to vo mne berie? :D Sa pobavia..možno.

everything did spin in fact...

23.2. learning to be more human than human..

1.2. Say me someone.. Can you feel it? Something like "home".. now, today 14:00.. please say me someone..

25.1. keby ste išli dneska v tento slnečný mrazivý deň vonku sa prejsť (kľudne aj v meste), s úplne čistou hlavou (žiadne myšlienky v nej) a s úplnou uvoľnenosťou všetkého vo vás, tak by ste brutálne cítili ten chlad jak cez vás prúdi (hoci ste oblečení) a zažili by ste takú non-existence že to sa nedá opísať..

14.1. ..long journey will be..

12.1. na internete sa tuším rozbehla globálna evolúcia vedomia.. follow the facts! ..len aby sme si jedného dňa nepovedali, že sme to takto nechceli.. za veľkou radosťou sa skrýva veľká bolesť.. za veľkú radosť od "Boha" platíme ešte dnes.. dualitou..

31.12. I would be glad to write something but its really fuckin how things lose their magic after they are expressed.. even when you just think of expressing them..

 

2013.png

 

14.12. IF THIS ECSTASY ISN´T REAL THEN I DON´T KNOW WHAT IS..

13.12. crying, crying, crying of happiness this... day... amazing like it never was..

15.11. jaký koncept si vytvoríte, ked ste si ten najvyondenejší práve vytvorili?? a prečo ma to sakra stále sere?

14.11. neviem čo chcem a ani to nechcem vedieť... filozofia dnešného dňa...

10.11. goddess this is... different

7.11. PRAY FOR MIRACLE ANYWAY

5.11. silne by som potrebovala nejaký reštart...

31.10. ...myslím, že už som napísala všetko čo som chcela... nateraz a možno aj navždy... papa :D

17.10. ehm.. keď dneska dám tú politológiu, tak som dobrá... a vedeli ste že, individuálna mienka ak sa zverejní sa stáva súčasťou verejnej mienky? čiže toto je verejná mienka už...

7.10. spread up wilderness or i will die! Not kidding though...

27.9.: how can i describe nothing?

24.9. o 1 bod, nespravila... No nedrbne vás? Celý víkend sa to učím a o 1 bod? Piče ale ja som to tušila... a nabudúce určite nespravím jazdu ako sa poznám a potom posledný pokus a ten keď zdrbem.. sa môžem potom zahrabať pod čiernu zem! Piče.. Univerzálny zákon čislo xy ako to tu funguje: Niečo sa učíte jak jebnutí, máte to časovo rozvrhnuté, matka je z toho celá preč, urobíte si xy testov a potom to nespravíte.... proste nespravíte, lebo ste sa príliš snažili a príliš málo verili... a to sa mi už stalo veľakrát.. Nabudúce to nechám na Ježiška :D Na toho sa dá spoľahnúť :D Keď nejde o život, nejde o nič.. Teda ale som myslela že ma tam položí :D

22.9. dneska sa mám učiť vyhlášku?? oh no...

12.9. eeeej teraz by som byť chcela byť vonku a tak poriadne zmoknúť... ja mám zvláštne   túžby...

9.9. ...a teraz rozmýšľam či som už niekedy zažila tak skvelý deň čo sa ľudí týka...

7.9. 40ročný chlap ma pozýva na kávu... no, čo na to povedať... chcela som zmenu, mám ju mať...

6.9. totally crazy day... totally unable to do something normally.. like sleeping almost all day... that is crazy enough.. if only you were me.. i have idea: let´s go sleeping all life

5.9. Prosím ťa Tereza, objav sa v škole a pomôž mi

3.9. Prekonalo to moje očakávania...prvý deň a už mám z toho traumu...

1.9.  4x do týždňa 7 hodín? To hádam nemyslíte vážne..Čo som komu urobila??

30.8. Mohol byť tento deň ešte lepší? Asi nie..

9.6. Kokos viem že je to asi odveci sem písať, ale niečo sa chystá, neviem kedy, neviem čo... ale cítim to v kostiach..

25.8. zaspím dneska už.. potrebovala by som nejaké tabletky proti zaspávaniu alebo prefackať alebo hodiť do vody..

13.6. Myslím, že som ešte nikdy necítila hrom tak blízko mňa, nikdy som nevidela takú zápchu v meste vďaka nejakej podivnej udalosti v strede cesty + sa nám samovoľne zobudil radiátor :D ...to je vonku tak chladno??

3.7. Fúha to bude dneska natrepaný deň... niežeby som sa sťažovala...

8.7. Fuckin´ inspiration please...

10.7. Som príliš veľká sviňa keď sa úprimne teším tomu keď spolužiak na Facebook napíše, citujem: "Don't wanna live on this planet anymore..!" ??... tak to väčšinou začína...

Videli ste niekedy odpadnúť človeka? dosť desivé...

12.7. Wow je toto normálne? Toto je najšialenejšia ružová farba na oblohe akú som videla (hlavne v kombinácii s tými šedými mračiskami)... tak toto je už ozaj extrém :) ale kratučký...

20.7. Tak som si opäť raz potvrdila, že som neskutočne manuálne grambľavá... ale fakt neskutočne...

11.8. wáá it´s such calmness, perfectly georgeous feeling, today morning and then after the midday breakdown.. all psychical states in three hours.. without words..

15.8. great day

another wave

i will never fade away...

22.8. joy of apathy is what it is..

 

Príspevky

Tak som si vynadala...

23. 8. 2012

 

Ála školský výlet

6. 6. 2012

 

Čo to malo vlastne znamenať...

16. 5. 2012

 

Reálny príbeh čo sa mi stal...

27. 4. 2012