Choď na obsah Choď na menu
 


Videá

Zábavné aj poučné...

A ekonóm vraví, veru bude bieda, keď družstvo nedodá, banka nám nič nedá. Banka by dala, družstvo nedodá, rozmýšľajme všetci, veru bude bieda. *Zas refrén  A pokladník vraví, nebojme sa biedy, poisťovňa hradí šecky naše škody. Dobre vysoko, všecko poistiť, ľahnúť do postele a nič nerobiť! ... jak sa vraví "like a boss"

Eurovision is fucked up contest. Always was.. but this year win...

omg!!! i´m so fucking crying with this... it-will-come...you-will-see..

"Bude to ekonomický kolaps aký sme tu nikdy nemali. Nie len v Spojených štátoch, ale na celom svete... Ale nebojte sa,,,,,,pretože ak máme vnútorné bohatstvo, máme aj vonkajšie...Súčasná svetová ekonomika nevydrží pri tak veľkých svetových zmenách.. Ale môžme si vysnívať nový svet..predstavte si svet, kde nebudeme potrebovať peniaze.. svet, kde ľudia dávajú zo srdca... Spoločne môžme vytvoriť tento svet... všetko čo musíme urobiť je ísť dovnútra (heh hovorím to už tak dlho...verím tomu, že sú nás tisícky)...myslím, že teraz je už správny čas napísať to...brothers&sisters i love you"

 

 no comment...:D

 

Úchvatná hudba....Future World Music - Quest for Freedom s jedným z najúžasnejších videí, aké som kedy videla + pekný text

 

Veľmi pravdivé....

vydarené deti mojej vzdialenejšej rodiny :)

 

Príspevky

Toto ma vždy pobaví...

5. 4. 2012