Choď na obsah Choď na menu
 


Ála školský výlet

6. 6. 2012

No bolo to dosť že zaujímavé, hoci tak trochu nuda. Naučila som sa fajčiť, úspešne som sa vyhla všetkému nepríjemnému čo sa tam konalo a znovu som si potvrdila, že nezapadám ani do jednej skupinky v našej triede. ..a myslím že tri dni akurát stačili.

Volejbal bol v pohodke, roztrhol sa mi pri tom náramok, nevadí,,, futbal odveci, to akože fakt, najlepší na tom bol studený piesok na ktorom sme to "hrali", to bola taká dobrá masáž popri tom mojom prechádzaní sa tam. Čo ma ozaj potešilo, že som nebola jediná, ktorú to nebavilo a pri tej príležitosti som si dobre pokecala s jednou babou z inej triedy. Asi to bude znieť čudne, ale to boli najlepšie chvíle z tohto pobytu. Šak ako ja proti tomu nič nemám, hrajte si futbal keď vás to baví, ale mňa do toho neťahajte... (hm a skúste to povedať nahlas..nikdy). Tak sme sa začali my dve hrať s loptou zase, nikto si ani nevšimol, že sme odtiaľ zmizli a všetci boli spokojní. Nechápem načo je dobré, aby všetci robili všetko. To isté s kajakovaním. Všetci si to mali vyskúšať, no ale do piče načo to mám skúšať, keď nemám silu v rukách a všetkých, ktorí sú na tom tak isto to točilo do kruhu a potom keď vyliezli hovorili, že to bolo strašné a vôbec to nemohli ovládať. Tak načo tam mám teda liezť. To nie je žiadne potešenie, to je utrpenie. Nejakým pol zázrakom sa mi tomu ale podarilo vyhnúť a bola som ozaj vďačná trom ľuďom, ktorí si to všimli a neprezradili to nahlas.

Inak som hrala tenis, dokonca štvorhru dokonca s vraj najnamyslenejšími babami z mojej triedy (zaujímavé že tie jediné sa nado mnou pozastavili...aby to nebolo skôr naopak), telku na izbe som pozerala viac ako doma, vysedávala som na balkóne a ja vlastne ani neviem čo iné som tam ešte robila, aha, zažila ožran párty bez toho aby som bola ožratá... to bolo tiež dosť zaujímavé.