Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázky/Fotoalbum

 Všetko je zo stránky weheartit.com

quote34.jpg

 

 

  Ľudia hovoria, že nevieš, čo si mal, pokým to nestratíš. Pravda je, že vieš, čo si mal, len si nikdy nemyslel na to, že by si to mohol stratiť.

 

 

 

 

quote36.jpg

 

Najťažšia časť na predstieraní toho, že je ti to jedno, je vedomie toho, ako veľmi ti to v skutočnosti nie je.

 

 

Pekné zhrnutie toho, o čom život je a o čom by mal byť.....

quote27.jpg

Toto je tvoj život. Rob to, čo miluješ a rob to často. Ak sa ti niečo nepáči, zmeň to. Ak nemáš rád svoju prácu, odstúp. Ak nemáš dostatok času, prestaň pozerať telku. Ak hľadáš lásku svojho života, zastav sa; budú na teba čakať, kým nezačneš robiť veci, ktoré miluješ. Prestaň analyzovať, všetky emócie sú pekné. Keď ješ, vychutnávaj každé posledné sústo. Život je jednoduchý. Otvor svoju myseľ, ruky a srdce novým veciam a ľudia, sme spojený našími odlišnosťami. Spýtaj sa inej osoby, ktorú vidíš, čo je jej vášeň a zdieľaj svoj inšpirujúci sen s nimi. Cestuj často; blúdenie ti pomôže nájsť sám seba. Niektoré príležitosti prídu len raz, chyť sa ich. Život je o ľuďoch ktorých stretáš a veciach ktoré s nimi vytvoríš tak choď von a začni tvoriť. Život je krátky. Ži svoj sen a zdieľaj svoju vášeň.

 

 

Toto sa mi stáva často....

quote15.jpg

 

 

S ľuďmi jednáš škaredo preto, aby si sa cítil dobre, ale keď sa cítiš zle, čuduješ sa, prečo oni s tebou tak jednajú. Nemôžeš sa vždy cítiť dobre. Si na rade.

 

 

 

Veľká pravda....

quote38.png

 

 

Je príjemné, keď niekto pozná každý jeden detail o tebe. Nie preto, že sa im neustále pripomínaš, ale preto že venujú pozornosť.

 

Rubriky

For Light

Príspevkov: 0

Toskánsko

Príspevkov: 0

Cesty

Príspevkov: 0

Zo života II.

Príspevkov: 0

Zo života I. (iba text)

Príspevkov: 0

Moje

Príspevkov: 0

Príroda

Príspevkov: 0