Choď na obsah Choď na menu
 


Aj takéto počúvam

Nepohrdnem ničím, ak je to dobré a mám na to náladu...

aj takéto.. dobré na zharmonizovanie

Ja som, sen tejto noci, sen čo rád hýbe mysľou, pocit čo vnímaš bez slov, ???, heslo: milión zmyslov, Mesto je naše čo chcem to dám, mesto je všade noc patrí nám.. všetko je v kľude, na ulici je čisto, peklo je v kľude, nebo je tak blízko... túžime, blúdime, túžime ľúbiť, noc patrí nám to ti viem sľúbiť.. .... ...toto je doba, keď sa mi nedá dovolať, sorry nedvíham, nemusíš to prežívať, príď osobne, pokecať, pozývam.. Som fantóm, noc moja opera, mesto moje divadlo, zvuk moja večera (skúsme to nebrať úplne doslovne).. hudba hrá jak hrom, cítiš to? (cítiš to?). Otvor okno, vzduch ma preberá, pozri sa hore, noc čistá, nádherná, neviem už nechcem viac nikdy byť sám..noc patrí nám, noc patrí nám.. Večer za tmy, "sestry s bratmi", ženy, muži, poďme si užiť (ale nie užiť tak ako vás práve napadlo), eufória stúpa, sme nesmrteľní, nachvíľu dúfať že né naposledy, my sme ty hviezdy čo žiaria na zemi, my sme tí anjeli, stratení, nájdení, noc patrí nám no je vítaný každý, my sme tu zas a budeme navždy!

vynechala som tých zopár odveci riadkov, ale inak...

ja mám toho chlapa

celkom aj rada..

http://www.youtube.com/watch?v=l8hVgheS8Cg&feature=related  niečo ako Korpiklaani po česku..

toto je náhodou tiež vtipná pesnička... 0:48-1:03 "Romania go go go"  lol...

povedala by som mu že: ty strašne namyslený kokote toto ti vyšlo!

aj 10x....

Už dávno som nepočula takto dobrú pop pesničku.....konečne som sa dopracovala k tomu, aký má názov.....refrén som mala v hlave ešte dlho potom čo som to počula kdesi v rádiu....

fakt dobrá techno pesnička....

a ďalšia...

heh včera na Óčku počujem a dneska najviac počúvam....aj pop pesničky vedia byť emotívne...

this world is mad for real...."and i find it kind of funny, i find it kind of sad, the dreams in which i´m dying are the best i´ve ever had, i find it hard to tell you, i find it hard to take..."

clever....