Choď na obsah Choď na menu
 


O mne

 All you see, it´s all me..but the best of me is not from this world..(best description of myself)

..ja si proste žijem napolovicu v duševných/duchovných svetoch a funguje to...

...a niekedy si tak hovorím, že najosobnejšia vec neni dokonca ani táto stránka, ale moje nesúvislé poznámky v zošítkoch, ktoré nikdy nikto nebude čítať.. iba žeby náhodou... ale to sa nestane... aj tak musím premýšľať nad tým čo a ako to sem napísať... tam nerozmýšľam..

20.9. nové zistenie: I love boredom & peace (boredom without peace is hell, with peace is freedom to eternity) as much as I love my fantasies...which are not fantasies at all..

Dneska mi matka povedala peknú vec: "Ty keď si bola decko, tak si nezačala chodiť v desiatich alebo jedenástich mesiacoch ako iné decká, ale až v trinástich a aj potom si sa ma vždy držala a potom keď si začala sama, tak si vôbec nepadala.." Je to zlé držať sa niekoho? Myslím že né.

(The more i know myself the more i think irony is just a way of selfexpression when you are, in fact, nervous as hell and you try to persuade yourself you aren´t... and you need to get rid of it somehow... or you can take it seriously and draw something (sth.) with colours and/or listen to sth. and cry... or do manual repetitive action :D it helps too... there are many possibilities... but never regret yourself! at least try not to... it is like it is... i´m glad :) (at least i try to be), but i mean it honestly right now..,second type of irony-you have such great mood you want to show it somehow.. are you watching closely? probably no... so next time try to look a little bit more..and think about what to say to me.. how i can be close to you when you aren´t close to me? sometimes i just think who you all fuckin´ are when you don´t see it, you know.. we all should party somehow..)

sorry for english XD

...i was born hopefull, i will not die hopeless..

"Keď sa vychýlite z vychodenej cestičky, vždy je to slávnosť. A pre svet okolo obrovský problém. Prestali ste totiž byť čitateľní, začínate sa správať ako živá bytosť: nepredvídateľne. Lebo živej bytosti sa môže prihodiť čokoľvek... Môže sa uprostred noci zdvihnúť a ísť sa vykúpať do jazera. -- alebo pozorovať silne oranžový západ slnka zo stoličky pri okne pol hodinu... -- Má rôzne chute a rôzne názory - v jeden deň sa jej niečo páči a druhý už nie. Môže sa zatváriť dokonca, že ani nevie písať a čítať, a čo viac - že ju to ani nemrzí... Aj že jej je všetko fuk. A vlastne ani nepočuje, čo jej okolie hučí do hlavy - ohluchla, možno. Je to čarovné. Keď raz okúsite slobodu, je ťažké odhadnúť, kde sa zastaviť, kde je hranica, ktorú neprekročíte." tak toto ma dostalo...

i have like, 3 families, and i will still say i´m alone...

 

 

Príspevky

Ako sa úspešne vyhýbam logike :)

14. 4. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: O mne

Zážitky z detstva

17. 3. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: O mne

Viem byť aj normálna....

6. 3. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: O mne

Niektoré dni sú zvláštne...

29. 2. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: O mne

Prečo som taká aká som...

11. 2. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: O mne

Tradične skvelý pondelok

23. 1. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: O mne

Life is one big beautiful misery

21. 1. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: O mne