Choď na obsah Choď na menu
 


Niektorých učiteľov mám ozaj rada

11. 1. 2012

Fyzikárka:

 

-Pani profesorka a vy ste nechceli ísť študovať medicínu??-Nie, nemám na to povahu, trpela by som s tými ľudmi. Ale VYŠTUDOVALA BY SOM TO! (toľká skromnosť)

No.....Takže v zadaní máme kladné čísla aj výsledok je kladný ale Sadloň to vykompenzoval veľmi záporným výkonom pri tabuli..........aj by som vám zagratulovala k meninám ale za to čo ste predvádzali pred tabuľou....ale aspoň som si spomenula, že?"

No.....pozrem autorov tej učebnice ....hmmm svet je malý... jeden ma učil druhý bol môj spolužiak a 3. je môj kamarát........asi aj ja s kolegyňou napíšem nejakú knihu (určite otrasie fyzikálnym svetom).

najlepšieeee... pri uzatváraní známok
                     Milan máte tu 1, 2 no poďte odpovedať lebo ste medzi
                     -ja chcem 2
                     -no len poďte......
                     -ja nič neviem....
                     -aj tak podte (ako povedal nevedel nič)
                     -no Milan vzniká kuriózna situácia 1,2 a dnes 5 výsledná 3

 

 

Tak vy máte tú drzosť nemať ani 1 knihu v lavici?????A ešte vám to príde smiešne???Veď ja vám raz dám písomku a to len poviem strana,príklad a budem sa smiať ja!!!!!!Ja vám to raz spravím....lebo si sústavne nenosíte knihu....

 

8 minút to je ešte dobrý kapitál....

 

Ale no,Guláš bývate na Sihoti tak ako ja, autobusy chodia 6.48,6.50 ešte som sa aj pozerala či vás náhodou nezariem...chcela som Vám zakývať. (takéto niečo môže len ona vyperliť fakt...:D

No tak táto váha ukazuje zle, lebo toto závažie nemôže mať 54 gramov, to chytím do ruky a cítim že to má viac ako 60.

"A vy Sedláček si prečo nepíšete?" "Ja píšem." "Naozaj? Vy dokážete písať a zároveň sa pozerať niekam úplne inam? Tak to ste teda mali ísť do talentu, mohli ste konkurovať tomu čo tie kocky prehĺtal." :D

 

 

Šargavý nedívajte sa na mňa tak lebo mi nebude chutiť obed.....

P.profersorka kde kúpim milimetrový papier? Bože Andrea to nevieš? No tak ty si sa ešte nemôžes vydávať! Kde by si ho chcela kúpit?..V domácich potrebách? No medzi hrncami ho určite nenájdeš!!!..:D:D:D

10 na mínus štvrtú? To by ste sa rádovo pomýlila o 10 na ôsmu. Nechcela by ste sa tak veľmi pomýliť pri peniazoch že? To je o 100 miliónov, no ďakujem pekne..."

Matikár- neprekonateľné hlášky,on je super,len škoda,že jeho predmet nie je super,ale mám rada jeho prístup a logiku s akou sa pozerá na veci (len nie na tie matematické, vlastne ako sa to vezme,ale to radšej nechajme tak,lebo by sme sa dostali niekde...vlastne tam už sme :)

-o postupe konštrukcie "toto nevymodlíš, to treba vymyslieť" (šak to je ten problém...)

-o tom, že už nemusíme povinne chodiť do školy "prejdete rovno na koniec chodby do budovy A a poviete -končím, dajte mi svätý pokoj...a vybavené"

- obľúbená fráza nech už ide o čokoľvek  "to bol veľmi tvrdý argument..." (samozrejme ironicky myslené, väčšinou s ním súhlasím)

- "kružidlo je tam, zoznámte sa...."

- "Prečo si tie písomky odkladáte? Čo s nimi potom robíte?"  -- "Vešám si ich v obývačke."

- oznamuje termín veľkej písomky "prišiel čas zúčtovania, takže...kedy si to dáme?"

- "Pán profesor kedy používame množinu G s čiarou?" -- "No vtedy keď je treba... Aká otázka,taká odpoveď." (myslím, že na túto otázku sa inak odpovedať nedalo, keďže tých prípadov kedy sa to používa je dosť veľa)

- "ale mne sa nikdy nechce, ja si pestujem pevnú vôľu"

- niekto robí hurhaj na chodbe "to je tu aké povstanie za dverami?"

- "čo vás čaká dobrého? nič....iba žeby náhodou"

- o snehu "v Dolnej Súči nebolo ništ....a vyšiel som hore a tam som zapadol...tam bolo naválané..."

- o rôznych spôsoboch riešenia príkladov a o tom, ktorý je najvýhodnejší "Dá sa ísť z BA do Trenčína cez Košice? Dá...to že to bude trvať o čosi dlhšie tu riešiť nebudeme..."

- opravuje zošit "počkaj,počkaj, to je tu nejaké klinové písmo..."

- "štatisticky žena za volantom je zbraň..."

- "optimisti sú zle informovaní realisti" (hlboká myšlienka...)

- Z pozorovateľne vysokej 15m a vzdialenej 30m od brehu rieky vidíme šírku rieky v zornom uhle 15stupňov. Koľko rokov má prevozník? :D :D

-...zadanie...výsledok...a kde máš tú medzihru?

"Celý život je jeden veľký stres."

- Čo sa ti nepáči, čo si kývala hlavou? -Kedy som kývala? -Pred chvíľou. -Tak to bolo asi také podvedomé... -Nie nie, to nebolo podvedomé, ja som to videl. -.............. - Klameš, čo keď ti narastie nos, som to videl v Pinochiovi, som cez víkend pozeral rozprávku, čo keď je to pravda? (to bol teda výrok jak sviňa)

V losovacej súťaži sa ťahá 7 rôznych čísel z 50. Koľko rôznych tiketov by sme museli podať, aby sme mohli zahlásiť že sme vyhrali 1.miesto? (výsledok  99 884 400) -No povedzte mi, koľko stojí 1 tiket? Lebo suseda vidím každý deň v ten istý čas ako si ide podať... -0,35 centov. -Takže 99 888 400 x 0,35 to nám robí 35 miliónov... Takže choďte do banky, požičajte si od kamaráta... -A čo keď to niekto trafí s vami pán profesor? -No vidíte, takže susedovi poviem nech sa radšej naučí hrať tenis..