Choď na obsah Choď na menu
 


Inak to už nepôjde?

14. 5. 2012

Už ma to tu nebaví. Už ma nezaujímajú definície. Už ma nezaujíma pravda. Už ma nezaujímajú slová. Už ma nezaujíma ten dátum. NOW NOW NOW Everything is now. Zajtra niečo bude, má byť v tom druhom svete.. no problem. Ty sa so mnou rozprávaš? No problem. Ty sa rozprávaš o tých veciach, ktoré som tak nenávidela? No problem.

Už ťa tu nič nedrží. Môžeš si robiť čo chceš, je to len na tebe. Nikto ti nebude hovoriť čo je správne. There is no power.

Chcete ma zavrieť do blázinca. Do toho. Pochopte, ja už v ňom žijem. A nechcem sa z neho prebudiť. Tu je dobre..

Zhniješ tu!!! ZnIJEŠ TU!!!

Prečo? Prečo ma tu nechávate? Prečo sa to všetko rúti? Máte z toho strach?? Bojte sa. Vy neviete čo je to strach...

Myslíte si že to mám ťažké? Nikdy by som to nemenila... rozumiete? Nikdy!

 

My ťa nikdy neopustíme... Si slobodná. Keď nás budeš volať, budeme tu. Nie je tu nič také ako zlo. Ty si ho vytváraš, lebo nevieš ako to skončí, nevieš čo to znamená. To bude dobré. Chce to čas. Neboj sa. There is no fear in a dream. And everything is holograf. To nie je filozofia, to je fyzika. To povedal Einstein. Povedali by ste Einsteinovi, že mu neveríte ani slovo? Máš čo chceš mať.

Keď nechceš písať, tak nepíš. Nikto ťa do toho nebude nútiť. Nemáš zodpovednosť za druhých. Každý je zodpovedný sám za seba.

Tí čo príliš "žijú", netvoria. A kto hovorí, že je to navždy. Prídu letné prádniny, veľa voľného času...a predovšetkým veľa času uplynie.. nedáva to zmysel všakže? pozliepané zo všetkého čo ma kedy napadlo...

 

 

 

Story inspired by...          many things...         must be done...     A je to vôbec príbeh? Nie, nie je to príbeh.... Od druhej polovičky neni. Viete čo to je? Niečo čo všetci poznáte a nikto o tom neviete.Viete čo je najhoršie? Pozerať sa na to... Naozaj, myslíte si, že to mám ťažké? A viete čo je peklo?

Toto tu môžete brať ako príbeh, Bibliu môžete brať ako príbeh, všetko môžete brať ako príbeh. Vy ste príbeh. Ten čo vedľa vás stojí je príbeh. Odkiaľ to všetko mám? Rozmýšľajte!! Ako to môžem vedieť? Som blázon? Myslíte si, že blázon by sa vás pýtal, či je blázon? Pozrite sa na Einsteina. Prečítajte si niektoré jeho citáty. Myslíte si, že je blázon?

"I didn´t arrive at my understanding of the fundamental laws of the universe through my rational mind."

"The intellect has little to do on the road to discovery. There comes a leap of consciousness, call it intuition or what you will, and the solution comes to you and you don´t know how or why..."

"We are all ignorants but the diffrence is that not all ignore the same things."

Aha...

Poviem vám, chce to guráž teraz tu toto písať, ale nerobila by som to, keby som si myslela, že je to zbytočné... Niekedy stačí zopár viet, ale viete čo? Ja už asi o tom všetkom nebudem vedieť písať tak ako doteraz... Pozrite sa na to, aké je to komplexné. Všetko súvisí so všetkým, preto by trebalo napísať všetko, ale to proste nie je možné. Ja už neviem ako... strašne ma to sere.. to je asi také, ako keby vám vyrezali jazyk.. Proste ja už na to proste nemám.. ..Vy neviete aké to je. Naozaj, ako by to niekto mohol vedieť? Je to ako byť úplne na začiatku teraz znovu. Revem jak malé decko len čo je pravda. Pravdepodobne najúprimnejší článok aký som kedy napísala. Už ma to nebaví dodržiavať formu. Takéto je to skutočne naozaj práve teraz a je mi už jedno, čo si o tom kto pomyslí. Celý vyjebaný život beriem ohľad len na to... čo ak to teraz číta niekto kto ma pozná. Čo si asi myslí. Toto tu nemôžem napísať. Celý vyjebaný život! Tak som sa učila ako to napísať prijateľnejšie a darilo sa mi to parádne, doteraz. Myslíte si, že by som vám tu teraz nevedela napísať litánie o...  Ale áno vedela. Lenže už určite nie tým spôsobom čo doteraz. Zmeny sú vždy pomerne rýchle, príde to ani neviete ako a zrúca vám to všetko. Popravde neviem ako toto dopadne, ako to tu dopadne...